28 липня відбулася семінар-нарада з надавачами соціальних послуг району з тимчасовим або постійним проживанням громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних осіб, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, осіб із залежністю від наркотичних

Дата: 29.07.2021 16:12

Фото без опису

В нараді взяли участь члени робочої групи з виявлення та перевірки надавачів соціальних послуг недержавного сектору на території Фастівського району, а саме представники управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації, відділу превенції Фастівського районного управління поліції, Фастівського районного управління  ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області, Головного управління Держпраці у Київській області. З метою надання методичної допомоги представники робочої групи надали роз’яснення кожен по своєму напрямку. Одним з основних питань було реєстрація до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, що дасть змогу створити алгоритм прозорості ринку надавачів послуг та реєстрації відповідних суб’єктів.

Фото без опису