Дата: 02.08.2021 15:19

Фото без описуВ Україні стартував 5 етап вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, на якому отримати щеплення можуть усі бажаючі віком від 18 років, незалежно від того, у якому медичному закладі у пацієнта укладена декларація.

На сьогодні на території Фастівського району щеплення проти хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, можна отримати препаратами Moderna, CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer. Незалежно від  виробника вакцини, щеплення  потрібно робити двічі. Вакцини, схвалені для використання ВООЗ, пройшли суворі тести та клінічні випробування, безпечні та ефективні в подоланні пандемії.

Визнання країнами вакцин Coronavac та Coronashield станом на 27.07.21