#Великебудівництво: Євген Кабатов проінспектував хід будівельних робіт з реконструкції приймального відділення КНП ФМР "Фастівська ЦРЛ"

Дата: 02.08.2021 16:09

Фото без описуСьогодні, 02 серпня голова Фастівської райдержадміністрації Євген Кабатов, голова Фастівської міської ради Михайло Нетяжук, заступник Фастівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань медицини Олена Давиденко та генеральний директор КНП ФМР "Фастівська ЦРЛ" Андрій Герцун проінспектували хід виконання будівельних робіт з реконструкції приймального відділення, що відбувається в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
Під час огляду об’єкта присутні обговорили проблемні питання, які виникли при проведенні робіт. Також Євген Олександрович наголосив на важливості цього об’ єкту для мешканців громади та взяв під особистий контроль подальший перебіг будівництва.