З Днем військ зв'язку Збройних сил України!

Дата: 08.08.2021 10:56

Фото без описуСьогодні, 8 серпня, відзначається День військ зв’язку Збройних сил України – професійне свято українських військових зв'язківців.

Саме цього дня у 1920 році в Києві на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах. Це й стало початком історії військ зв’язківців.

Війська зв’язку – це спеціальні війська, призначені для забезпечення зв’язку і управління військами Збройних Сил, його технічна основа, а воїни-зв’язківці входять до складу всіх родів військ. Наразі спеціальність військового зв’язківця одна з найбільш затребуваних в зоні військових дій на сході України.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, професійної досконалості та воєнної витримки. Нехай завжди поруч з Вами буде вдача та підтримка рідних, адже Ви виконуєте непросту, але надзвичайно важливу функцію з забезпечення обороноздатності нашої держави.