З Днем ветеринарної медицини!

Дата: 08.08.2021 11:04

Фото без описуШановні працівники ветеринарної медицини! Вітамо вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Від Вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля.

Робота у сфері ветеринарної медицини вимагає любові до світу природи, до тварин, співчуття й особистої відповідальності. І це – далеко не повний перелік якостей, без яких практично не можливо стати лікарем-ветеринаром.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.