Дата: 09.08.2021 11:59

Фото без опису07 серпня 2021 року у місті Боярка відбувся Перший етап Всеукраїнської спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Фастівського району. У змаганнях взяли участь команди Боярської, Чабанівської, Бишівської, Гатненської, Томашівської територіальних громад. Перед початком змагань заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Віктор Тюрін та заступник Боярського міського голови Тетяна Кочкова побажали присутнім гарного настрою та перемог!

Фото без опису

Посадовці боролися за нагороди у п’яти видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс, волейбол та міні-футбол.

Фото без опису

В загальнокомандному заліку 1-ше місце виборола Гатненська сільська рада, 2-ге – Чабанівська селищна рада та 3-тє місце завоювала Бишівська сільська рада. За результатами Першого етапу спартакіади сформовано команду, яка представлятиме Фастівщину на обласному етапі Всеукраїнської спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.