Відбулось позачергове засідання колегії Фастівської райдержадміністрації

Дата: 09.08.2021 13:07

Фото без опису9 серпня під головуванням голови адміністрації Євгена Кабатова відбулось позачергове засідання колегії Фастівської райдержадміністрації.
В ході засідання було розглянуто питання про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району на 2021 рік у новій редакції; про внесення змін до рішення районної ради про районний бюджет Фастівського району на 2021 рік , в тому числі про першочергове виділення коштів для громад Фастівського району. Також члени колегії проголосували за виділення коштів на завершення будівництва приймального відділення КНП ФМР "Фастівська ЦРЛ", реалізованого в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»; про припинення юридичної особи КП «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Фастівського району» шляхом ліквідації.
По всім питанням були прийняті відповідні рішення.