Відбувся науково-практичний семінар "Архіви громад" із директором державного архіву Київської області Соф'єю Каменєвою

Дата: 10.08.2021 13:17

Фото без описуСьогодні, 10 серпня, відбувся науково-практичний семінар "Архіви громад" із директором державного архіву Київської області Соф'єю Каменєвою.
Участь у семінарі взяли керуючі справами та особи відповідальні за архів райдержадміністрації, районної ради та територіальних громад Фастівського району.
Даний семінар спрямований на удосконалення ведення архівної справи та діловодства, а також забезпечення збереженості документів у територіальній громаді. Були розглянуті актуальні питання щодо складання номенклатури справ; порядку організації роботи експертної комісії та архівного підрозділу в територіальних громадах; порядок передавання на державне зберігання документів до відповідної архівної установи та інші.
Для більш детального ознайомлення із видами діяльності державного архіву, директором Соф’єю Каменєвою презентувався відеоролик, який розповідає про масив Національного інформаційного ресурсу, який зберігається в державному архіві.