11 серпня, в рамках районного заходу «Урожай - 2021», відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Євгена Кабатова з сільськогосподарськими виробниками Фастівського району

Дата: 04.08.2021 17:16

Під час зустрічі Євген Олександрович акцентував увагу на питанні легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування найманих працівників, як основного джерела наповнення бюджету району та Пенсійного фонду України.
Своєю чергою сільгоспвиробники озвучили проблемні питання які виникають під час ведення сільськогосподарських робіт.
В результаті зустрічі голова зазначив, що особисто буде контролювати діяльність усіх аграріїв району, зокрема офіційне працевлаштування найманих працівників, виплату заробітної плати тощо.