Нарада щодо ситуації з вакцинацією від Covid-19 у Фастівському районі

Дата: 18.08.2021 13:54

Фото без описуСьогодні, 18 серпня, за головуванням голови Фастівської РДА Євгена Кабатова, заступника голови Київської ОДА Щербак Тетяни Василівни та директора департаменту охорони здоров'я Єфіменко Олени Володимирівни відбулось засідання щодо ситуації з вакцинацією від Covid-19 у Фастівському районі.
У ході зустрічі присутні обговорили стан проведення кампанії з вакцинації громадян Фастівського району та заслухали статистику щеплень на місцях.
Нагадуємо, що щеплення в Фастівському районі проводять трьома вакцинами: Pfizer, Moderna та CoronaVac. Всі вони передбачають введення двох доз препарату.
В районі працюють центри масової вакцинації та пункти щеплень: - м. Фастів - КНП ФРР "Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги" за адресою вул. Л. Толстого, 28 та у КНП ФМР "Фастівський центр ПМСД" - вул. Київська, 57 (колишня залізнична лікарня). - м. Боярка - КНП «Лікарня інтенсивного лікування Боярської міської ради», вул. Соборності, 51, кабінет №15.