18 серпня у Кожанській громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Дата: 18.08.2021 14:25

Фото без описуНа церемонію відкриття завітали: Євген Кабатов – голова Фастівської районної державної адміністрації, Віктор Веремейчик - голова Фастівської районної ради, Яна Загоруйко - начальник центру надання адміністративних послуг, Вікторія Барабаш - керівник Фастівського центру зайнятості, депутати й жителі Кожанської територіальної громади та інші запрошені.

Селищний голова Володимир Сажко та голова райдержадміністрації Євген Кабатов під гучні оплески перерізали стрічку.

В осучасненому приміщенні будуть надаватися понад 140 адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. У приміщенні передбачені необхідні умови для осіб з інвалідністю, її обладнано пандусом.

Вітаємо мешканців громади з такою подією та бажаємо успіхів.