18 серпня в черговий раз було проінспектовано перебіг будівництва приймального відділення КНП ФМР "Фастівська ЦРЛ".

Дата: 18.08.2021 16:44

Фото без опису18 cерпня голова адміністрації Євген Кабатов, начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування Наталія Сперкач, генеральний директор КНП ФМР "Фастівська ЦРЛ" Андрій Герцун та депутат районної ради Любов Ткачова в черговий раз проінспектували перебіг будівництва приймального відділення КНП ФМР "Фастівська ЦРЛ".

Євген Олександрович зазначив, що за останній місяць, на протязі якого він особисто контролював перебіг та якість будівельних робіт, темпи будівництва приймального відділення помітно прискорились.

Нагадуємо, що реалізація цього проєкту стала можлива в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».