Урочистості з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України

Дата: 19.08.2021 14:37

Сьогодні, 19 серпня, відбулись урочистості з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України. Участь у святкуванні взяли голова райдержадміністрації Євген Кабатов, голова районної ради Віктор Веремейчик, народні депутати України Олег Дунда та Данило Гетманцев, депутат Київської обласної ради Тетяна Самойленко та інші запрошені гості.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Євген Кабатов з вітальним словом звернувся до присутніх й нагадав, який важкий шлях подолала наша держава до отримання омріяної незалежності та побажав усім добра, достатку, миру й злагоди.
З нагоди відзначення Дня Незалежності України, почесним жителям району було вручено відзнаки.
Музичні вітання та гарний настрій подарували Катерина Червенко та Богдан Малик.