КИЇВЩИНА ПРЕЗЕНТУЄ СВІЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ НА ФЕСТИВАЛІ «МАНДРУЙ УКРАЇНОЮ»

Дата: 20.08.2021 15:29

З 22 по 24 серпня у Національний музей народної архітектури та побуту України проходитиме всеукраїнський фестиваль-виставка народно-художніх промислів та туристичних маршрутів Фестиваль «Мандруй Україною».

Всі регіони України об’єднаються в одному місці на честь 30-річчя Незалежності України та заради презентації своїх культурних, туристичних та гастрономічних особливостей.

На гостей заходу чекатимуть:

– Різноманітні майстер-класи з традиційних українських ремесел, де всі охочі зможуть взяти участь та навчитися новому.

– Презентації різних регіонів України від представників ОДА та туристичних магнітів.

– Інформативні виступи та дискусії, акцентовані на туризмі.

– Ярмарок, де ви можете придбати традиційні сувеніри, локальні продукти та багато іншого.

– Фуд-корт та лаунж зона для відпочинку та спілкування.

Зокрема, у перший день фестивалю – 22 серпня – з 15:00 на головній сцені буде презентовано стратегію розвитку туризму Київського регіону представниками Києва, Київська обласна державна адміністрація та Управління туризму КОДА, а також представників туристичних магнітів регіону, Музей “Становлення української нації” та ГС “Всеукраїнська асоціація гідів”.

Водночас з 15:30 в зоні проведення майстер-класів будуть відбуватись кулінарні майстер-класи з приготування традиційних українських страв.

А вже о 18:00 розпочнуться виступи колективів народної творчості Київщини.

Фестиваль організований Державним агентством розвитку туризму України, за підтримки Міністерство культури та інформаційної політики України, спілки VISIT Ukraine та Global Talent Ukraine.