23 серпня голова Фастівської райдержадміністрації Євген Кабатов взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора

Дата: 23.08.2021 09:28

Фото без опису23 серпня голова Фастівської РДА Євген Кабатов взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора.

Участь у заході взяли члени Кабінету міністрів України, народні депутати, керівництво Київської облдержадміністрації, місцевого самоврядування та громадськість.

Захід відбувся у Парку культури та відпочинку «Перемога» у Броварах, де пройшло урочисте підняття найбільшого на Київщині флагштоку висотою 72 метри, під музичний супровід Гімну України “Ще не вмерла України ні слава, ні воля”.

Не передати словами ту мить і ті всі враження присутніх, коли замайорів над Київщиною синьо-жовтий стяг: емоції доповнювали щирі оплески.