Привітання з нагоди 30ї річниці Дня Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 16:44

Фото без описуШановні жителі Фастівського району: Бишівська, Боярська, Фастівська, Чабанівська, Томашівська, Кожанська, Глевахівська, Калинівська, Гатненська територіальні громади !

Прийміть щирі вітання з нагоди 30ї річниці Дня незалежності України!

Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють територіальну цілісність Батьківщини.

Від усієї душі зичимо вам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.