Голова райдержадміністрації Євген Олександрович Кабатов відвідав перший молитовний сніданок з нагоди 30ї річниці Дня Незалежності України в м. Бровари

Дата: 31.08.2021 14:14

Фото без описуСьогодні, 31 серпня, голова райдержадміністрації Євген Олександрович Кабатов відвідав перший молитовний сніданок з нагоди 30ї річниці Дня Незалежності України в м. Бровари. Захід відбувся за участю голови Київської облдержадміністрації Василя Геннадійовича Володіна, народних депутатів України, депутатів обласної ради, очільників міст та районів Київської області та представників громад Фастівського району.
Організаторами заходу є: Київська обласна державна адміністрація та Київська обласна рада.
Сніданок розпочали з молитви «Отче наш». Після чого, протягом сніданку гостей чекала чудова культурна програма та молитви за Україну.