Привітання з Днем Знань!

Дата: 01.09.2021 11:21

Фото без описуДорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас усіх зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.

Хтось із Вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником і залишить рідну школу. І перших і других будуть супроводжувати приємні клопоти турботливих батьків.

Бажаю усім школярам, студентам району на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Окрема велика вдячність шановним вчителям і викладачам за щоденну самовіддану роботу, розуміння, турботу, мудрість і терпіння! Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зі святом!

З повагою, голова Фастівської РДА Кабатов Євген Олександрович