Дата: 30.08.2021 16:43

Фото без описуЗ0 серпня начальником служби у справах дітей та сім'ї Фастівської РДА Оксаною Степенко проведено спільний рейд " Сім'я"  у селах Соснівка та Пришивальня із начальником служби у справах дітей та сім'ї Томашівської сільської ради Тетяною Самелюк, з метою запобігання негативних проявів в дитячому середовищі. В рамках проведення було обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності забезпечення належного догляду за утриманням і вихованням дітей. За результатами рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання, ініційовано притягнення однієї особи до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків. Участь у виїзді взяли начальник відділу  соціального захисту населення Томашівської сільської ради Анастасія Остапенко, інспектор сектору ювенальної превенції Фастівського районного управління поліції Катерина Литвин та староста сіл Соснівка, Конопельки Людмила Воровська.