Учнівська та педагогічна громадськість району активно долучилася до проведення акції «Зростаємо разом»

Дата: 03.09.2021 08:51

Фото без опису01 вересня в закладах освіти Фастівського району було розпочато новий 2021/2022 навчальний рік та відзначено День знань.

Цього дня учнівська та педагогічна громадськість району активно долучилася до проведення акції «Зростаємо разом», започаткованої за ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Василя Геннадійовича Володіна в рамках екологічного проєкту Президента України Володимира Олександровича Зеленського та підтриманої головою Фастівської районної державної адміністрації Євгеном Олександровичем Кабатовим.

На територіях поряд із закладами освіти першокласниками за допомогою старших друзів з випускних класів було висаджено понад 1300 саджанців дерев.

Досить символічним є те, що дерева, посаджені першокласниками, зростатимуть разом з ними, а, взявши участь в акції, діти зробили свій перший, але досить вагомий внесок в озеленення пришкільних територій та населених пунктів району.