Голова Фастівської райдержадміністрації провів щотижневу робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району

Дата: 06.09.2021 09:40

06 вересня голова Фастівської райдержадміністрації Євген Олександрович Кабатов провів щотижневу робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району.
Під час наради були обговорені питання щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності та корупції на території району.
По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів району та наголошено на необхідності спільної роботи за всіма оговореними напрямами, що дозволить досягти конкретних результатів.