Дата: 08.09.2021 16:28

Фото без опису08 вересня голова Фастівської РДА Євген Олександрович Кабатов із робочим візитом відвідав Калинівську громаду та мав змогу поспілкуватися з головою Калинівської селищної ради Олексенко Юлією Олексіївною та депутатом Київської обласної ради Одинцем Владиславом Івановичем.
В ході зустрічі було відвідано об'єкти інфраструктури та громадські простори, обговорено актуальні питання життєдіяльності та перспективи розвитку громади. Олексенко Юлія Олексіївна наголосила на тому, що залізничний переїзд в смт Калинівка є на даний час однією з найбільших проблем Калинівської громади. Залізнична станція "Васильків-1" є вузловою, тому дуже часто затори там можуть досягти сотень машин та тривати десятки хвилин.
Слід наголосити на тому, що районна адміністрація співпрацюючи з громадами району завжди буде надавати підтримку і сприятиме всесторонньому розвитку громад.