Дата: 09.09.2021 16:52

Фото без опису08 вересня в приміщенні Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся Круглий стіл з представниками Виробничих підрозділів Моторвагонне допо Фастів - 1, Дистанція електропостачання, Дистанція сигналізації та зв'язку та Козятинська дирекція залізничних перевезень.

Головною метою зустрічі було обговорення подальших напрямків співпраці,проблемні питання пошуку і пропозиції робочої сили на ринку праці.

Виробничі підрозділи залізничного транспорту, постійно відчувають потребу в кадрах (складач поїздів, ругулювальник швидкості руху, мийник-прибиральник рухомого складу, слюсар - ремонтник рухомого складу, електромеханік та інші).

Тому було запропоновано 15 вересня 2021 року о 10.00 в приміщенні Фарстівської міськрайонної філії організувати та провести міні - ярмарок вакансій на замовлення роботодавців.