День селища Калинівка

Дата: 13.09.2021 18:22

Кожен населений пункт району має власну історію, видатних та працьовитих людей, і приводом згадати цю історію та вшанувати земляків, відзначити здобутки громади за рік є День селища.

12 вересня голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович завітав на день селища Калинівки.

Основні локації заходу було зосереджено біля місцевого будинку культури. На гостей чекали фотозона, пригощання, дитячі атракціони та фудкорт.

Очільник району побажав селищу розквіту, міцного здоров’я односельцям та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Після офіційної частини жителів селища чекав святковий концерт за участі талантів, вокальних та танцювальних колективів Калинівської громади.

Затишна та тепла атмосфера, концерт та розваги зробили цеи? день незабутнім.