Голова Фастівської районної державної адміністрації прийняв участь у 4й позачерговій сесії Фастівської районної ради VIII скликання

Дата: 16.09.2021 16:29

Фото без опису16 липня голова Фастівської районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович прийняв участь у 4й позачерговій сесії Фастівської районної ради VIII скликання.
На сесії розглянули 15 питань, зокрема: про схвалення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району на 2021 рік у новій редакції; про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Фастівського району на 2021 рік»; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за I квартал 2021 року; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за I півріччя 2021 року; про прогноз районного бюджету Фастівського району на 2022-2024 роки; про затвердження комплексної Програми організації допомоги Фастівському районному управлінню поліції ГУНП в Київській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території Фастівського району на 2021-2023 роки тощо.
По всім піднятим питанням були прийняті рішення.