15 вересня голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович здійснив особистий прийом громадян Чабанівської територіальної громади

Дата: 15.09.2021 12:51

Фото без опису15 вересня голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович разом з першим заступником селищного голови з питань роботи виконавчих органів Чабанівської селищної ради Бондарем Юрієм Миколайовичем здійснив особистий прийом громадян Чабанівської територіальної громади.
Під час робочої зустрічі очільник Фастівського району вислухав всі пропозиції та проблемні питання мешканців, серед яких основними були: земельні питання, забезпечення соціальним житлом, надання матеріальної допомоги та питання по школі.
Голова Фастівської райдержадміністрації підтвердив свою готовність надавати підтримку та працювати над вирішенням хвилюючих питань мешканців Чабанівської територіальної громади та Фастівського району вцілому.