Голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в урочистій церемонії з нагоди 631-ї річниці Дня Народження м. Фастів

Дата: 18.09.2021 14:17

Фото без описуСаме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. Усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

Кабатов Євген Олександрович привітав усіх присутніх зі святом та побажав розквіту громаді, міцного здоров’я мешканцям та добробуту, наголосивши, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і у свої можливості.

З нагоди відзначення свята, почесним жителям міста було вручено відзнаки та подарунки.

На заході відбулась церемонія покладання квітів, усі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Українського народу, які полягли у боротьбі за незалежність нашого народу.

Святковий захід видався урочистим та веселим, сповненим посмішками та позитивними емоціями.

Нехай і надалі місто процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку!