18 вересня голова Фастівської РДА Кабатов Євген Олександрович завітав на День села Гатне

Дата: 19.09.2021 12:17

Фото без описуКожне місто має свою давню історію. Не виключенням є і село Гатне. Історія міста багата й цікава. Тут традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління.

На гостей чекало багато різних атракціонів та конкурсів для діток, таких як дитячий потяг, батут, карусель, шоу «Мильних пузирів» та багато іншого абсолютно безкоштовно! Також на святі були виступи діток, хорів та народних артистів!

Очільник району побажав кожному добра, здоров’я, миру і здійснення усіх заповітних мрій.

Отож, залишається побажати громаді села й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.