Відбулась щотижнева нарада голови райдержадміністрації з представниками силових структур району

Дата: 20.09.2021 13:19

Фото без опису20 вересня голова Фастівської районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович провів нараду з представниками силових структур району.
Під час наради було обговорено хід правоохоронної роботи та стан правопорядку в районі, вивчено статистику пожеж за минулий тиждень, їх причини та заходи профілактики. Керівники підрозділів силового блоку звітували про роботу за напрямками.
На завершення Кабатов Євген Олександрович надав ряд доручень присутнім та наголосив, як важливо зараз консолідувати зусилля усіх силових структур й працювати над реалізацією завдань держави та інтересів громади.