Відбулась нарада голови Фастівської РДА Кабатова Євгена Олександровича з сільськими, селищними, міськими головами

Дата: 21.09.2021 14:17

Фото без опису21 вересня відбулась нарада голови Фастівської РДА Кабатова Євгена Олександровича з сільськими, селищними, міськими головами щодо обговорення основних питань життєдіяльності району.

Під час зустрічі обговорювались проблемні питання та шляхи їх вирішення, зокрема щодо:  стану підготовки до опалювального сезону, залишення в громадах акцизного податку на пальне, святкування Дня рятівника, поточної ситуації з захворюваністю на Covid-19.

Наприкінці наради очільник району подякував присутнім за конструктивний діалог та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч принесе вагомі результати з питань, що розглядались.