Дата: 22.09.2021 16:58

Фото без опису22 вересня голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович за участі заступника голови Сперкач Наталії Василівни здійснив особистий виїздний прийом громадян в Кожанській територіальній громаді з метою сприяння громадянам у вирішенні, за місцем їх проживання, питань з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Питання, з якими звертались громадяни, прийнято до відома та будуть розглянуті райдержадміністрацією у встановлений Законом України «Про звернення громадян» термін.