Заступник голови Фастівської РДА Куделя Олександр Іванович прийняв участь в нараді управління Державного агенства меліорації та рибного господарства

Дата: 22.09.2021 17:02

Фото без описуСьогодні, 22 вересня заступник голови Фастівської РДА Куделя Олександр Іванович прийняв участь в нараді управління Державного агенства меліорації та рибного господарства з субє’ктами аквакультури, орендарями водних об’єктів та земель водного фонду Фастівського району.
До уваги присутніх було доведено роз’яснення щодо питань складання звітності з дотриманням норм законодавства України: ЗУ " Про аквакультуру", наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Зон аквакультури (рибництва) та рибопродуктивності по регіонах України" та "Про затвердження спеціальних форм первинної документації для суб'єктів рибного господарства в галузі аквакультури".
Присутні отримали фахову та корисну інформацію для подальшого використання в роботі.