Дата: 24.09.2021 11:58

Фото без опису24 вересня під головуванням заступника голови Фастівської районної державної адміністрації Куделі Олександра Івановича було проведено засідання робочої групи з вивчення питання впливу на навколишнє природне середовище сміттєзвалища твердих побутових відходів КП «Фастівський комбінат комунальних підприємств».

У засіданні взяли участь заступник голови адміністрації Сперкач Наталія Василівна, представники комунального підприємства, відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології Фастівської міської ради, Фастівського районного відділу Державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України», Фастівського районного відділу Головного управління Служби безпеки України, Фастівської окружної прокуратури, Фастівського управління ГУ ДСНС України у Київській області, а також представник Боярської міської територіальної громади Борецький Олександр Петрович.

Фастівська райдержадміністрація стала ініціатором створення робочої групи. Під час засідання обговорено основні проблемні питання діяльності сміттєзвалища твердих побутових відходів. За результатами зустрічі органам виконавчої влади надано доручення вжити в межах компетенції заходи для покращення екологічної ситуації у Фастівському районі.