БІЛЬШІСТЬ ОСВІТЯН КИЇВЩИНИ ВАКЦИНОВАНІ НА 80%

Дата: 28.09.2021 08:14

Завдяки активній вакцинальній кампанії серед педагогів, все більше закладів освіти в регіоні можуть забезпечувати повноцінну роботу в умовах «жовтої» зони епідемічної небезпеки.

Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

« В умовах «жовтої» зони нам довелось переглянути критерії роботи закладів освіти на Київщині. У оффлайн-режимі зможуть працювати тільки ті, хто має понад 80% вакцинованих працівників. Виключення становлять лише початкова школа, дитсадки і спецзаклади», – пояснив Василь Володін.

Наразі в 100% закладів професійно-технічної освіти регіону щеплено необхідну для продовження роботи кількість викладачів.  Заклади фахової передвищої освіти мають 93,3%. Показник серед шкіл зріс до 86,3%, дитсадки – 77,2%, а заклади позашкільної освіти – 65%. Таким чином більшість шкіл регіону можуть працювати.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА