Податківці знайомлять представників фінансових управлінь об’єднаних територіальних громад Фастівщини з Е-сервісами податкової

Дата: 30.09.2021 10:46

Днями керівництво і фахівці Фастівської податкової інспекції Головного управління ДПС у Київській області провели навчальний тренінг щодо користування електронними сервісами податкової служби для працівників фінансових управлінь Фастівської, Томашівської та Кожанської обєднаних територіальних громад.

В ході зустрічі представники громад дізналися про можливості Електронного кабінету платника, функціонал якого пропонує десятки послуг в режимі онлайн і надає доступ до реєстрів і переліків.

Отримані знання фахівці фінансових управлінь зможуть використовувати у щоденній практичній діяльності.

Зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад Фастівщини пройшла в атмосфері взаєморозуміння та поваги і завершилася у форматі «запитання-відповіді».