30 вересня відбулось підбиття підсумків екологічної акції "Зростаємо разом"

Дата: 30.09.2021 17:01

Фото без описуСьогодні, 30 вересня голова Київської ОДА Володін Василь Геннадійович, голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович та його заступник Куделя Олександр Іванович завітали до Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру відокремленого підрозділу НУБІП України “Боярська лісова дослідна станція” на території якого відбувсь лісівничий івент “І буде зелена моя Україна”.

У заході також взяли участь перший заступник голови Київської ОДА Назаренко Дмитро Юрійович, директор департаменту освіти та науки Київської ОДА Осипенко Жанна Жоржівна, начальник управління агропромислового розвитку Київської ОДА Довгаль Костянтин Костянтинович, ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України Станіслав Ніколаєнко і начальник Київського обласного та по м. Київ управління лісового та мисливського господарства Олексій Бойко.

Під час заходу голова Київської ОДА Володін Василь Геннадійович підбив підсумки екологічної акції «Зростаємо разом», яку він ініціював в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена Україна», запрошені гості ознайомились з презентаційними локаціями та DIGITAL-путівником “Учнівські лісництва Київщини”,  а також учасники заходу висадили нові дерева.