КИЇВЩИНА ГОТОВА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2021-2022, – ГОЛОВА КОДА ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

Дата: 12.10.2021 23:40

Фото без описуУже стартує опалювальний сезон. Тож дуже важливо, щоб всі теплопостачальні підприємства Київщини запустились в роботу вчасно та працювали без збоїв, а наші жителі були забезпечені стабільною подачею тепла.

З цією метою за ініціативою Президента України Володимира Зеленського укладено Меморандум, за яким підприємствам теплопостачання надано ціну значно нижчу за ринкову як для населення (7,42 грн. за м. куб.), так і для бюджетної сфери (13,6 грн за м. куб), а також передбачено місцевим бюджетам компенсатори, про які писав раніше.

В той же час, усвідомлюючи всю актуальність цієї ситуації, Київська облдержадміністрація також готова розглянути питання обласної підтримки наших громад стабільно пройти новий опалювальний сезон. З цією метою ми вже розпочали розробляти спеціальну програму.

Але закликаю голів наших органів місцевого самоврядування активно долучитись із практичного боку, провести розрахунки та надати економічні обґрунтування щодо часткового покриття різниці в тарифах.

Переконаний, у нас всіх може бути лише одна мета - забезпечення стабільної подачі тепла людям.

З повагою, голова Київської ОДА Володін Василь Геннадійович