ЗА ПРОГРАМОЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО В УКРАЇНІ УЖЕ ЗБУДУВАЛИ 215 ШКІЛ ТА САДОЧКІВ

Дата: 13.10.2021 10:31

З моменту, коли в Україні у 2020 році стартувала програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», вже реконструйовано та збудовано 215 шкіл та садочків.

Такі цифри наводяться в Instagram Володимира Зеленського.

У дописі наголошується, що така цифра є лише початком.

«Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною в сучасному світі, має вважати освіту і науку своїми дійсно стратегічними, пріоритетними сферами. І в кожній з них держава повинна забезпечити кілька важливих, ключових умов. Головне – це інфраструктура. Доступний, безпечний, комфортний і – дуже важливо – безбар’єрний освітній простір», – говорить Президент у відео, виставленому в Instagram.

Нагадаємо, раніше створення якісної інфраструктури в межах «Великого будівництва» Володимир Зеленський назвав свідченням реального ставлення держави до своїх громадян.