У МАКАРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОКЛАЛИ 3,8 КМ НОВОГО АСФАЛЬТУ

Дата: 22.10.2021 08:17

Фото без описуУ Макарівській громаді триває капітальний ремонт дороги Комарівка-Небелиця. На об’єкті проклали 3,8 км нового асфальту.

Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Цього року проєкт плануємо завершити. Тож незабаром ще між двома селами нашої області з’явиться нове дорожнє сполучення. Це важливо, адже сумарно населення цих населених пунктів складає понаду тисячу жителів», – акцентував Василь Володін.

Цього року підрядники влаштували нижній і верхній шари дороги, а також бортовий камінь, і частково встановили дорожні знаки.

У 2021 році на роботи було витрачено 29 млн грн.

Реалізація проєкту відбувається за кошт субвенції з державного бюджету в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Повідомляє пресслужба Київської ОДА