Інформація про проведення Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості виїзного заходу до Кожанської громади

Дата: 25.10.2021 16:47

Фото без описуФастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості проведено виїзний захід до Кожанської сільської територіальної громади.

Захід проведено в рамках укладеної Угоди про співпрацю та взаємодію між Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості та територіальною громадою.

Мета заходу полягає у своєчасному наданні послуг з питань зайнятості мешканцям громади.

Провідний фахівець з профорієнтація Наталія Весела ознайомила з актуальними вакансіями, ситуацією на місцевому ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості населенню.

Захід було забезпечено інформаційними матеріалами: буклетами, брошурами.