ВІДЗАВТРА КИЇВЩИНА В «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ: ЗА ЯКИХ УМОВ БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Дата: 29.10.2021 20:45

Відзавтра, 30 жовтня, Київщина ввійде до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Відповідно в регіоні почнуть діяти посилені обмежувальні заходи.

Про це сьогодні, 29 жовтня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Київщина має дуже розгалужену маршрутну мережу. Багато людей працюють у столиці. Саме тому зараз, коли область стоїть на порозі «червоної» зони, у багатьох наших жителів виникає питання: як працюватиме транспорт на міжміських і приміських маршрутах. Умови такі: пасажири повинні дотримуватися масочного режиму. Додаткових обмежень для транспорту не вводимо. Отже, щоб щоб доїхати із населених пунктів Київської області до Києва COVID-документи поки не потрібні. Закликаю всіх жителів знайти час і вакцинуватись», – пояснив Василь Володін.

Зазначимо, що поки Київщина знаходитиметься в червоній зоні, в області будуть забороненими:

- робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

- проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

- робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

- робота ТРЦ та інших розважальних закладів;

- робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

- робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.

Робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть «зелений» COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації або негативний результат ПЛР-тесту.

При цьому під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.