Голова райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович провів щотижневу нараду з представниками силових структур району

Дата: 01.11.2021 12:03

Фото без опису01 листопада голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович разом з заступником Куделею Олександром Івановичем провели нараду з представниками силових структур району.

В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема, про підсумки оперативно-службової діяльності Фастівського районного відділення поліції; про охорону громадського порядку на території району; про заходи з протипожежної безпеки; про дотримання карантинних вимог та проведення перевірок щодо роботи громадського транспорту, магазинів, ринків, закладів громадського харчування, проведення контролю за перевізниками та інші.

Наприкінці наради, Кабатов Євген Олександрович надав відповідні доручення та зауважив, що їх виконання будуть знаходитись на його особистому контролі.