Дата: 02.11.2021 18:03

Фото без опису28 жовтня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення виділити територіальним громадам Фастівського району понад 12 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, зокрема:
Бишівській сільській раді на придбання сміттєвозу для комунального підприємства "Благоустрій", Гатненська територіальна громада отримає кошти на виготовлення ПКД для парків "Доброго дуба", "Народний" та "Чумацький шлях", Кожанська селищна рада зможе придбати шкільні автобуси та Фастівська міська територіальна громада закінчить капітальний ремонт міського Палацу культури.
Це стало можливим завдяки тісної співпраці народного депутата України, голови Київської облдержадміністрації, голови Фастівської райдержадміністрації з Кабінетом міністрів України.