Дата: 02.11.2021 16:05

Фото без описуГолова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович та міський голова Нетяжук Михайло Володимирович проінспектували, як триває будівництво приймального відділення Фастівської центральної районної лікарні, що відбувається в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Ремонтні роботи вже наближаються до кінця. На прешому поверсі розміщене відділення невідкладних станів, а на другому - неврологія з інсультним блоком. Тепер тут є мала операційна, кабінети діагностики, протишокова палата, оглядові та зона очікування з рецепцією.
Кабатов Євген Олександрович наголосив на тому, що реалізація даного проєкту є надзвичайно важливою та реконструкція приміщення триває під його особистим контролем.