ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС У МИРОНІВЦІ ЗБУДУВАЛИ НА 90%

Дата: 19.11.2021 08:34

Ступінь будівельної готовності фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці складає наразі 90%. Це один зі спортивних проєктів, який цьогоріч реалізують на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 17 листопада, очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«У Миронівській громаді проживає понад 27 тисяч людей. І там не було жодної якісної спортивної локації. Для повноцінного розвитку це було суттєвим мінусом. Але в 2021 році існуючу ДЮСШ ми почали переформатовувати в новий комплекс. Цього року всі роботи плануємо завершити», – розповів Василь Володін.

На об’єкті вже влаштували покрівлю, вікна та двері, а також встановили каркас спортивної зали. Зараз там монтують системи опалення, електро- та водопостачання, а ще мережі пожежогасіння. Паралельно будівельники оздоблюють стелю, стіни та підлогу, влаштовують ліфти та проводять роботи з благоустрою.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА