Щотижнева нарада голови адміністрації з керівниками силових структур

Дата: 22.11.2021 11:14

Фото без опису22 листопада в своєму кабінеті голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович провів чергову робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. У нараді взяв участь заступник голови райдержадміністраціїі Куделя Олександр Іванович.

Кожен з присутніх поінформував голову райдержадміністрації про основні завдання, які стоять перед службами, проведену роботу, проблеми, що існують.

Голову райдержадміністрації, зокрема, хвилювали питання охорони громадського порядку, стану заходів з протипожежної безпеки, дотримання карантинних вимог та проведення перевірок щодо роботи громадського транспорту, магазинів, ринків, закладів громадського харчування, проведення контролю за перевізниками та інші.

Очільник району Кабатов Євген Олександрович по закінченню зустрічі надав відповідні рекомендації та доручення, а також наголосив на необхідності забезпечення належної взаємодії щодо оперативного обміну інформацією.