НА ФАСТІВЩИНІ ПРОКЛАЛИ 6 КМ НОВОГО АСФАЛЬТУ

Дата: 24.11.2021 22:35

Фото без описуУ Фастівському районі триває оновлення дорожньої інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема цьогоріч стартував ремонт дороги О100711 Дзвінкове – Кожухівка через Перевіз.

Про це зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Зараз максимально фокусуємось на тому, щоб покращити дорожнє сполучення між селами нашої області. Наприклад, працюємо над цим і у Фастівському районі. Там якісною дорогою «зшиваємо» села Дзвінкове та Кожухівку, а також населені пункти поруч із ними. Завершити проєкт плануємо в наступному році», – розповів Василь Володін.

Вартість капітального ремонту складає понад 469 млн грн. Об’єкт реалізується за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

За час роботи дорожники проклали на об’єкті нижній шар, бортовий камінь і новий верхній шар, а також частково нанесли дорожню розмітку.