29 листопада відбулось відкриття поліцейської станції на території Боярської міської територіальної громади

Дата: 30.11.2021 09:54

29 листопада голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович прийняв участь в урочистостях з нагоди відкриття поліцейської станції на території Боярської міської територіальної громади.
В урочистостях також взяли участь начальник Головного управління поліції Київщини Нєбитов Андрій Анатолійович, начальник Фастівського районного управління поліції Шамрай Роман Михайлович та голови територіальних громад.
Голова Гатненської сільської ради Паламарчук Олександр Іванович презентував службове авто для поліцейських офіцерів Чабанівської громади.
Поліцейські офіцери громади завершили спеціальне навчання, отримали відповідні сертифікати, помпові рушниці та ключі від службових автомобілів.
Під час урочистого відкриття поліцейської станції начальник поліції Київщини Нєбитов Андрій Анатолійович вручив головам територіальних громад листи-подяки та подякував за плідну співпрацю.