День підписання "Предвступного договору" злуки між ЗУНР і УНР

Дата: 01.12.2021 08:02

Фото без описуІдея соборності завжди була головною для нашого народу. Саме соборність є невіддільною від державності та суверенітету, без неї не можлива  духовна єдність громадян. В українському історичному календарі є дати та події, що стали фундаментальними для формування та розвитку нашої державності, і серед них – 1 грудня 1918 року, адже саме цього дня в м. Фастів, на станції «Фастів», у штабному вагоні було підписано попередній текст Договору про об’єднання Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), офіційно проголошений в Києві на Софійській площі 22 січня 1919 року.

Боротьба за збереження незалежності та соборності нашої держави й сьогодні є головним питанням на порядку денному національних завдань. Памятаймо: в єдності наша сила!