Відбулось урочисте відкриття приймального відділення Фастівської центральної районної лікарні

Дата: 01.12.2021 17:05

Сьогодні, 01 грудня, голова райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в урочистому відкритті приймального відділення Фастівської центральної районної лікарні, будівництво якого відбулось в межах програми Президента України Зеленського Володимира Олександровича “Велике будівництво”.

На захід завітали почесні гості, а саме: міністр охорони здоров'я Ляшко Віктор Кирилович, народний депутат України Дунда Олег Андрійович, голова Київської облдержадміністрації Володін Василь Геннадійович та інші.

Почесне право розв'язати стрічку надали завідувачам приймального відділення та неврології.

У новозбудованому відділенні є все необхідне для надання якісної оперативної допомоги. На прешому поверсі розміщене відділення невідкладних станів, а на другому - неврологія з інсультним блоком. Тепер тут є мала операційна, кабінети діагностики, протишокова палата, оглядові та зона очікування з рецепцією.

Досягти такого результату стало можливим завдяки тісній співпраці Київської обласної державної адміністрації, Фастівської райдержадміністрації та районної ради.

Бажаємо медичним працівникам злагодженої роботи та спільних успіхів в боротьбі за здоров'я наших пацієнтів.